loading user-edit
HEMEN SİPARİŞ VER

GOBİTTE HAKKINDA

Gobitte; Seyf anonim Şirketi Hosta Döner zincirleri kurucu ailesinin dördüncü nesil yöneticisi Sabri Hosta tarafından, 2007 yılının Kasım ayında çalışmalarına başlanmış bir Türk AR-GE şirketidir. Gobitte; uluslararası endüstriyel gıda üretimi, yerinde tüketim, paket servis ve fast casual (yarı hızlı servis) alanlarında uzmanlaşarak kurulmuş bir hızlı yemek markasıdır. Değişken müşteri taleplerine göre pazar konumlandırması, sürekli güncellenebilir esnek yapısı, geleneklerini koruyan ilerici üretim ağı ve planlanabilir yatırım muhasebe sistemine sadık olarak kurulan profesyonel bir restoran işletmesidir.

Gobitte'nin AR-GE çalışmalarında uluslararası pazar araştırması 2 yıl sürmüştür. Üretim fabrikasını gelecek 10 yıla göre kuran Gobitte, sektörde uluslararası ürün gruplarını üstün kılacak birçok ürün ve program geliştirmiştir. Kolay ve kontrol edilebilir yapısı yönetim kolaylığı sağlarken, maksimum fayda ile çalışan özel yönetim sistemi daha ilk aşamada restoran sistemine entegre edilmiştir. Personel eğitiminde sektörün en ileri programlarına sahip Gobitte, sistem olarak sürdürebilirlik amacıyla tasarlanmıştır. Bu sayede yatırımcılarını adeta mutlu eden bu çok fonksiyonlu restoran işletmesi, karmaşık ve büyük duran yapısı içerisinde sadeliğin ve doğallığın tüm gücünü şube içinde hazırladığı ürünlerde müşterilerine yaşatıyor. Gobitte, katkısız ve piyasa şartlarında A+ olarak konumlandırabileceğimiz et ve tavuk grubu ürünlerini, sarf malzemelerini kısaca löp et, tavuk ve köftesini piyasa rekabet şartlarında çok kuvvetli ve avantajlı bir biçimde satışa sunuyor. Bunu sağlayan yegane şey ülkemizde 45 yıldır hizmet veren ve alanında saygınlık kazanmış uzman bir grubun olmasıdır.

Seyf Anonim Şirket & Sabri Hosta'nın kurduğu marka; gıda mühendislerinden tüm çalışanlarına kadar yenilikçi, sistematik ve genç bir ekiple yol almaktadır. Gobitte, kurucudan marka müdürüne, mühendislerinden kasa elemanlarına kadar herkesi entegre bir program etrafında toplamaktadır. Bu program esas alınarak devam edecektir.